Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Automatické dveřní zámky Winkhaus AV3

Filtr  
Příslušenství pro dveře  
Provedení  
Počet vložek  
Šířka lišty  
Rozteč od osy čela po osu kliky  
Rozteč od osy kliky po osu vložky  
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 57

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 57

Zámky dveří Winkhaus AV3 s automatickým zamykáním: bezpečnost je důležitá

Výběr správného příslušenství pro dveře je prioritou, a proto internetový obchod Winkhaus nabízí širokou škálu tohoto typu výrobků v široké cenové kategorii, takže si zákazníci mohou vybrat položky, které splňují jejich očekávání. Jedním z prvků sortimentu, který je v obchodě k dispozici, jsou zámky Winkhaus AV3, jejichž charakteristickou vlastností je automatické zamykání.

Zámek Winkhaus AV3 je vysoce kvalitní produkt, který je velmi dobrým řešením pro lidi s vysokými očekáváními. Zámky AV3 mají velmi velkou výhodu: automatické zamykání. AutoLock AV3 Winkhaus je vícebodový zámek vybavený dvěma hákovými závorami. Obě hákové závory se aktivují magnetickým uvolněním, když jsou dveře zavřeny.

Obchod Winkhaus nabízí zámky vhodné pro dveře levé a pravé. A co víc, protože si uvědomujeme, že potřeby kupujících se mohou lišit, nabízíme výrobky, které se liší vzdáleností od přední strany čela zámku k ose kliky, šířkou čela nebo vzdáleností od osy kliky k ose vložky. Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že naši klienti mohou mít různé prostředky pro nákup zámku, a proto sortiment obchodu nabízí široké cenové rozpětí. Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy se sladěním správného produktu, zůstáváme vám k dispozici. Chápeme, jak důležité je pro naše zákazníky správné rozhodnutí o nákupu.

Kromě dveřního příslušenství najdete v obchodě Winkhaus také okenní doplňky: kování, otvírače světlíků a různé typy klik: standardní, balkon, speciální Secustik atd. Tuto širokou nabídku nabízíme díky skutečnosti, že jsme si vědomi potenciálních rozdílů ve vašich požadavcích. Chceme, aby internetový obchod Winkhaus byl místem, kde zákazníci budou moci provést kompletní objednávku, a proto klademe velký důraz na zákaznický servis.