Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

O firmě Winkhaus

Winkhaus Polska Beteiligungs s ručením omezeným sp.k.

ul. Przemysłowa 1

64-130 Rydzyna

NIP 697-00-11-183

Okresní soud v Poznani:

IX Obchodní oddělení rejstříku národních soudů

KRS 0000316790

Základní kapitál: 23 000 000 PLN


Telefon: +420 739 993 352

e-mail: obchod@winkhaus.pl


Skupina Winkhaus působí v oblasti okenního, dveřního kování a také v oblasti automatizace. Základem skupiny je kultura inovací společná všem podnikům usilující o dokonalost ve všem, co děláme, a smysl pro společné vytváření hodnot, díky nimž je naše společnost spolehlivým partnerem pro zákazníky a partnery. Abychom byli schopni reagovat na potřeby trhu včas, snažíme se být blízko k zákazníkům. Pouze tak můžeme dosáhnout stabilní pozice na trhu.

Společnost s ručením omezeným Winkhaus Polska Beteiligungs sp.k. se sídlem v Rydzyně (Velkopolské vojvodství) existuje v Polsku od 23. října 1992. Je jednou z předních společností patřících do skupiny Winkhaus Group, známého německého výrobce stavebního kování.

Winkhaus Polska je výrobcem a distributorem okenního a dveřního kování, které prodává na domácím trhu a exportuje do většiny východoevropských zemí. Kromě vlastních výrobků nabízí mnoho dalších produktů, potřebných pro výrobu oken a dveří. Pro stálé zákazníky nabízíme program pro výrobu oken WH Okna. Kromě produkce a obchodování s klienty poskytuje společnost také technické a marketingové školení a odbornou pomoc při získávání evropských fondů.


Naše aktivity přizpůsobujeme potřebám našich klientů. Široká nabídka produktů Winkhaus je příkladem přizpůsobení nabídky požadavkům zákazníka.

Díky přehledné segmentaci výrobků můžeme optimálně vyhovět individuálním požadavkům různých skupin odběratelů, co se týče designu, funkčnosti, bezpečnosti a komfortu okenního kování. Winkhaus stanoví standardy v oblasti inovací, flexibility a jednoduchosti montáže. Nabízíme řešení pro každé okno, bez ohledu na tvar a materiál, ze kterého je vyrobeno.


Winkhaus nabízí zákazníkům celou řadu produktů a služeb souvisejících s bezpečným a pohodlným otevíráním a zavíráním dveří. V tomto segmentu je Winkhaus jedním z předních poskytovatelů systémových řešení v Evropě.

Vstupní dveře jsou vizitkou našeho domu. Neměly by být jen dekorace, ale také poskytnout našim domovům odpovídající ochranu. Vícebodové zámky STV a vložky Winkhaus namontované v dřevěných, PVC nebo hliníkových dveřích splňují české a evropské bezpečnostní normy pro bezpečnostní dveře.


Více informací o společnosti Winkhaus najdete na našem hlavním webu https://www.winkhaus.com/cs-cz