Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Winkhaus: řešení vytvořená s ohledem na Vaše pohodlí a bezpečnost

Moderní kování pro okna, dveře a další Moderní kování pro okna, dveře

Vítejte ve světě Winkhausu! Okenní, dveřní kování a další příslušenství této značky poskytují pohodlí a bezpečnost i těm nejnáročnějším zákazníkům více než 160 let. Pro distributory a dodavatele oken a dveří, jakož i soukromé osoby, jsme vytvořili internetový obchod, kde najdete mnoho inovací Winkhaus. Mezi naše nejnovější produkty patří okenní kování umožňující bezpečné větrání 6 mm mezerou po celém obvodu křídla, bezdrátové spínače spolupracující s inteligentními domácími systémy a zámky dveří otevírané dálkovým ovládáním, čtečkou otisků prstů nebo smartphonem.

Budoucí technologie máte na dosah.

Okenní kliky a další kování Okenní kliky a další kování

V oblasti technologie oken zahrnuje nabídka Winkhaus širokou škálu klik, kování, okenních doplňků a mechanických otvíračů světlíků. Naše řešení budou fungovat ve všech typech oken – včetně instalace do oken atypických. Díky nim můžete snadno otevírat, naklánět a zamykat i těžko přístupná okna a velká a těžká balkonová křídla, zvyšovat pohodlí jejich každodenního používání a zvyšovat úroveň bezpečnosti vaší budovy. V našem obchodě si také vyberete části kování pro servis, stejně jako produkty pro instalaci a údržbu oken.

Dveřní kliky, zámky a další Dveřní kliky, zámky a další

Doplňky dveří tvoří velkou skupinu výrobků Winkhaus. Sáhněte po elegantní a solidně zpracované dveřní klice nebo dveřním závěsu, které zajišťují pohodlí při otevírání a zavírání. Zvláště důležité jsou mechanické a elektrické zámky - navržené v souladu s moderním bezpečnostním konceptem. Mezi nimi najdete také inovativní automatické zámky AV3, které jsou certifikovány pro bezpečnostní třídy RC2/RC3. Je možné je dovybavit elektrickým ovládáním a dalšími funkcemi jako je denní režim nebo dveřní hlídač.

Máte otázky nebo pochybnosti? Kontaktujte nás a naši poradci vám pomohou s výběrem příslušenství!

Doprava

Rychlá doprava PPL, DHL

Potřebujete poradit? T. +420 739 993 352 obchod@winkhaus.pl

Winkhaus Polska ul. Przemysłowa 1 64 -130 Rydzyna

kliky SecuForte