Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Okenní kliky

Filtr  
Příslušenství pro okna  
Barva  
Model  
Speciální funkce  
Provedení  
Materiál  
Sortiment  
Délka trnu  
Funkcja dodatkowa  
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 283

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 283

Okenní kliky: zaměření na kvalitu

Pohodlné fungování okna je do značné míry závislé na hladkém ovládání kliky. V nabídce našeho obchodu najdete různé typy okenních klik vyráběných známými a uznávanými evropskými společnostmi. Klika okna může mít obrovský dopad na pohodlí používání jejích schopností, proto je výběr správného produktu prioritou.

Okenní kliky: záleží na výběru

Sortiment obchodu se vyznačuje velkou rozmanitostí, která je výrazem porozumění potřebám našich zákazníků. Nabízíme mimo jiné okenní kliky se zámkem s klíčem - tento typ kliky je překážkou pro zvědavé děti.

Při výběru okenních klik stojí za to věnovat pozornost tomu, co od kliky očekáváte. Okenní klika se zámkem není jediným prvkem naší nabídky. Kromě toho má obchod také balkonovou kliku, kliky dveří, které se otevírají ven a kliky dveří pod rolety. Navíc pro ty, kdo se zajímají o bezpečnost se může ukázat zajímavým řešením kliky dveří vybavené funkcí Secustik. Kliky pro bezpečnostní okna jsou jedním z aktuálně dostupných způsobů ochrany před neoprávněnými osobami. Moderní bezpečnostní kliky jsou našimi spojenci v boji o zabezpečení domu a bytu.

Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že cena za okenní kliky je pro mnoho kupujících prioritou, a proto je cenová nabídka dveřních klik v obchodě velmi široká. Obchod Winkhaus nabízí nejen výrobky jako je hliníková okenní klika nebo speciální okenní klika s tlačítkem, ale také stylové okenní kliky, protože víme, že estetické problémy jsou pro mnoho kupujících nesmírně důležité. Z tohoto důvodu nabízíme moderní okenní kliky v pestré barevné paletě, takže se můžete rozhodnout pro okenní kliky ve stříbrné, elegantní černé, klasické, elegantní bílé, nebo ve zlatém odstínu. Barvy madla okna by měly být přizpůsobeny individuálním potřebám.

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, aby náš sortiment obsahoval okenní kliky od kvalitních výrobců. Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že pro mnoho našich zákazníků je základem bezpečná okenní klika a proto klademe velký důraz na rozmanitost dostupných produktů, a to i pokud jde o cenu nabízenou v obchodě. Vítejte !