Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Dveřní samozavírače

Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 36

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 36

Dveřní samozavírače: výběr doplňků v obchodě Winkhaus

Internetový obchod Winkhaus se vyznačuje velmi širokou škálou dostupných produktů, jejichž cílem je uspokojit potřeby zákazníků, kteří si cení příležitosti zadat nejúplnější objednávku na jednom místě. Nabídka obchodu zahrnuje okenní doplňky, včetně různých typů klik: základní, speciální, s klíčem pro posuvné dveře, balkonové dveře apd., dále otevírače světlíků a okenní kování. Kromě toho jsme také schopni nabídnout dveřní příslušenství: certifikované patentové vložky, kliky, systémové klíče nebo dveřní panty pro dveře z PVC.

Velmi důležitým prvkem naší nabídky jsou také zavírače dveří. V obchodě jsou zavírače dveří od výrobců jako OTS, Groom a GEZE. K dispozici jsou také montážní desky a kolejnice. Vzhledem k důležité estetice příslušenství pro kupující nabízíme zavírače dveří ve čtyřech barvách - bílá, bílá RAL9016, hnědá a hnědá RAL 8019.

Pro interiérové dveře nabízíme speciální zavírač dveří GEZE TS 2000 VBC. Tento model je také zavírač dveří pro vnější dveře. Model SAMOZAM OTS 430 je dveřní zavírač pro vnější a vnitřní otevírání, dále zavírač dveří pro ocelové dveře a speciální zavírač dveří pro hliníkové dveře. Zavírače dveří tohoto modelu mohou být navíc použity jako zavírače dřevěných dveří nebo jako speciální zavírače dveří z PVC. Pro SAMOZAM OTS 430 je maximální šířka křídla 1250 mm.

Cena zavírače dveří je jednou z priorit, která má dopad na nákupní rozhodnutí zákazníků, a proto se snažíme naše zavírače blíže zpřístupnit v širokém cenovém rozpětí. Jsme si vědomi, že dveřní příslušenství má velký význam nejen díky efektivnímu provozu jednotlivých typů dveří, ale také z bezpečnostních důvodů, proto pečlivě naplánujeme naši nabídku a zajistíme, aby do ní byly zahrnuty vysoce kvalitní výrobky. Silný zavírač dveří je velmi užitečný, takže v obchodě Winkhaus najdete různé typy zavíračů dveří, díky nimž mají zákazníci možnost vybrat si produkt, který splňuje jejich očekávání. Pokud si přejete dostat zavírač s blokací ramene, můžete si koupit speciální rameno.

Spokojenost našich zákazníků je pro internetový obchod Winkhaus velice důležitá, a proto kromě rozmanitého sortimentu nabízíme také pomoc, pokud mají kupující pochybnosti o jednotlivých produktech. Pro nás je také důležitá uspokojivá úroveň služeb a provádění objednávek. Chceme, aby byl internetový obchod Winkhaus přátelským místem, kam se v budoucnu budete rádi vracet. Zveme Vás!