Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Okenní kování

Filtr  
Příslušenství pro okna  
Systém  
Barva  
Typ uzavíracího elementu  
Umístění kliky  
Symbol převodovky  
Typ okna  
Dornmas  
Funkce  
Umístění  
Označení nůžek (osa kování)  
Se zámk. vložkou/Bez zámk. vložky  
Typ uzavíracího elementu  
Označení  
Provedení  
Strana otvírání  
Typ závěsu  
Dle pantů  
Materiál  
Sortiment  
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 526

Seznam produktů
  1. FSV SL klíč
    126,51Kč s DPH 23%
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 526

Okenní příslušenství: okenní kování - vyberte si moudře

Okna jsou jedním z nejdůležitějších prvků domu nebo bytu, proto nabídka našeho internetového obchodu zahrnuje široký výběr vysoce kvalitních okenních doplňků. Kromě okenních klik a otevíračů nadsvětlíků nabízíme mimo jiné okenní kování Winkhaus - jsme jedním z předních výrobců tohoto typu sortimentu. V našem sortimentu najdete různé typy okenního kování Winkhaus: kování pro plastová i dřevěná okna. Kromě toho je v obchodě k dispozici také kování na hliníková okna.

Jsme si dobře vědomi důležitosti dovedně sladěných okenních kování, proto se snažíme zajistit, aby nabídka obchodu byla co nejrůznější a tak přiměřená očekáváním kupujících. Náš internetový obchod s okenním kováními proto nabízí díly pro čtyři řady kování Winkhaus: duoPort, autoPilot, proPilot a activPilot.

Prvky okenních kování pro plastová okna, jakož i části kování, které vyžadují dřevěná okna a kování pro hliníková okna, jsou k dispozici v různých barevných provedeních. Snažíme se Vám nabídnout moderní okenní kování, které bude vyhovovat potřebám našich zákazníků. Okenní kování Winkhaus se vyrábí s ohledem na nejmenší detaily.

V obchodě najdete různé prvky okenních kování, jako jsou krytky, závěsy, protikusy, rohové vedení, převodovky, nůžky atd. Postaráme se o úplnost sortimentu, protože jsme si vědomi, že zákazníci obvykle raději kupují co nejvíce prvků na jednom místě, spoří tímto způsobem čas. Při každodenní práci v obchodě klademe velký důraz na efektivní provádění objednávek. Máte-li jakékoli dotazy, jsme vám k dispozici. Víme, že výběr správného kování má obrovský význam, a proto uděláme vše, abychom rozptýlili jakékoli vaše pochybnosti.