Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Dveřní štítky a kliky

Filtr  
Příslušenství pro dveře  
Barva  
Model  
Šířka štítku  
Rozteč od osy kliky po osu vložky  
Sortiment  
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 145

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 145

Štíty a kliky dveří: vysoká kvalita a funkčnost

Nabídka internetového obchodu Winkhaus je vytvořena pro potřeby zákazníků, kteří si cení kvality dveřního příslušenství. Kromě zámků, dveřních pantů pro dveře z PVC a zavíračů dveří nabízíme také produkty, jako je klika pro snadné použití dveří a křídel. Snažíme se zajistit, aby dveřní kliky byly v široké škále typů.

Kliky do vnitřních dveří v obchodě Winkhaus

Dovedně navržená klika vnějších vchodových dveří je základ, takže byste měli využít příležitostí, které nabízí obchod Winkhaus. V našem sortimentu najdete mimo jiné moderní vnější kliky dveří Hoppe, které vynikají svou kvalitou. Hoppe je uznávaný výrobce dveřních klik, jehož výrobkům lze důvěřovat. Jsme si vědomi skutečnosti, že estetické problémy nejsou pro zákazníky zanedbatelné, a proto nabízíme kliky dveří klasické, jejichž vzhled splňuje vysoká očekávání.

Při navrhování stylových dveřních klik pro venkovní dveře nezapomínáme na jejich užitečnost, proto v obchodě Winkhaus najdete například kliky, jejichž konstrukce je odolná vůči povětrnostním jevům nebo speciální, exkluzivní vnější kliky dveří, které lze instalovat pod žaluziemi.

Štít zámku dveří: široký rozsah a cenové rozpětí

Štíty dveří jsou důležitým prvkem našeho návrhu dveřního příslušenství. Při výběru štítu pro venkovní dveře musíte věnovat pozornost rozměrům a přizpůsobit výrobky individuálním potřebám. K nabídce obchodu Winkhaus patří mimo jiné dlouhý štít, speciální dveřní štíty pro bezpečnostní dveře, žaluzie a úzké dveře. Jsme si vědomi důležitosti kliky dveří a štítů pro vnější dveře, a proto nabízíme širokou škálu sortimentu.

Štít pro vnější vchodové dveře a klika se štítem pro venkovní dveře jsou navíc důležitými prvky nejen z hlediska funkčnosti dveřních křídel, ale také z důvodu jejich estetiky, a proto je možné podobné příslušenství zakoupit v obchodě Winkhaus v různých barvách. Nabízíme mimo jiné vnější štíty a kliky dveří v barvách: F4, hnědé a bílé. Při výběru štítu dveří nebo kliky dveří pro vnější vchodové dveře se obvykle bere v úvahu otázka nákladů. Věnujeme pozornost skutečnosti, aby ceny za kliky dveří a štíty byly odstupňované. Vítejte!