Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Jednoduché zámky a zástrče

Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 35

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 35

Zámky a zástrče: zaměřujeme se na kvalitu

Dveřní příslušenství má velký vliv na efektivní fungování dveří, proto by jejich nákup měl být dobře promyšlený. Při výběru zámku je třeba přemýšlet, k jakému účelu budou využívány: na garážová vrata je potřeba jiný zámek než na domovní dveře, na dveře do sklepa se zase hodí zámek jiný. To samé platí i u dveřních zástrčí: budou dveře v domovním vchodu? Nebo ve sklepě? Totéž je třeba dodržovat, pokud jde o blokace dveří: bude využívána v posuvných dveřích? Nebo v dveřích na balkóně?

Vzhledem k tomu, že očekávání našich zákazníků mohou být různá, nabízíme jim širokou škálu podobných produktů. Náš internetový obchod nabízí příslušenství, jako jsou dveřní zástrče, zámky a blokace dveří, to vše v širokém rozmezí cen. Vnímáme důležitost dveřních zámků, proto se snažíme se zajistit, aby nabídka našeho obchodu byla co nejrozmanitější. Nabízíme mimo jiné pravý nebo levý mechanický dveřní zámek a elektrický zámek.

Co víc, nabízíme i zástrče k dvoukřídlým dveřím: dveřní zástrč KFV 8032 SR. Tyto zástrče pro dvoukřídlé dveře lze využít i jako zástrče pro dvoukřídlé dřevěné dveře nebo dveře z PVC, které mají drážku 16 mm a vůli nejméně 11 mm. Záleží nám také na cenové rozmanitosti zástrčí dostupných v sortimentu internetového obchodu Winkhaus. V obchodě je navíc k dispozici specializovaný nožní stavěč BKS. Tento typ funguje velmi dobře v garážových vratech. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás a pokusíme se Vám pomoci.