Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Dveřní zámky Winkhaus

Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 89

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 89

Lištové zámky Winkhaus: kvalita na dosah ruky

Nabídka obchodu Winkhaus je určena pro lidi, kteří ocení širokou škálu produktů v širokém cenovém rozpětí. V obchodě najdete velký výběr dveřního příslušenství, jako jsou kliky dveří, zavírače dveří a certifikované patentové vložky. Kromě toho také nabízíme dveřní zámky Winkhaus - uznávaného výrobce, který klade velký důraz na kvalitu svých výrobků.

Zámek dveří jako základní prvek

Při výběru dveří je potřeba vybírat z nejlepších zámků dveří. Proto v sortimentu obchodu jsou kvalitní zámky předního výrobce Winkhaus – lištové zámky. Správně sladěný lištový zámek je funkční řešení, zejména pokud navíc zohledňujeme skutečnost, že zámek vstupních dveří má bránit neoprávněnému přístupu. Lištový zámek Winkhaus pro vnější dveře je návrh pro lidi, kteří kladou velký důraz na třídu vybraných výrobků.

Lištové zámky Winkhaus, které najdete v našem internetovém obchodě, jsou nabízeny ve dvou variantách: pravé a levé. Vícebodový (lištový) zámek Winkhaus lze použít pro dveře z PVC. Jsou také vhodné zámky pro hliníkové a dřevěné dveře.

Nabízíme lištové zámky STV pro vnější dveře Winkhaus s různými šířkami lišt a lišící se vzdáleností od osy kliky k ose vložky. Při výběru vícebodového (lištového) zámku pro dveře existuje řada faktorů, které je třeba zvážit, včetně vzdálenosti mezi čelem zámku a osou kliky. A co víc, ujišťujeme se, že cena za vícebodový lištový zámek v naší nabídce je pro zákazníky konkurenceschopná. Lištové zámky Winkhaus uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Sortiment obchodu zahrnuje položky, jako např. protikusy, redukci čtyřhranu atd.

Výběr zámků pro vnější dveře vašeho domova by se měl řídit především kvalitou. Role správného zámku je velmi důležitá, takže váš výběr by měl být rozumný a promyšlený. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás, pomůžeme vám vybrat nejlepší zámek dveří. Zveme vás k nákupu.