Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

GROOM s ramenem

Filtr  
Příslušenství pro dveře  
Barva  
Model  
Výrobce  
S ramenem/bez ramene  
Sortiment  
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

3 položek

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

3 položek

Dveřní zavírače GROOM

Nabídka internetového obchodu Winkhaus je vytvořena s velkou péčí a respektem k potřebám našich zákazníků. Jsme si vědomi toho, že si ceníte rozmanitosti a proto klademe velký důraz na navrhování široké škály dveřního příslušenství jako jsou zámky, klíče pro systémové vložky a certifikované patentové vložky. Naše nabídka navíc zahrnuje zavírače dveří od uznávaných výrobců: OTS, GEZE a GROOM.

Správně sladěné zavírače dveří GROOM jsou určeny lidem, kteří si cení vysoce kvalitních produktů. Vzhledem k očekáváním kupujících nabízíme model GROOM 200, jehož funkcí je regulace uzavírací síly. Dveřní zavírače GROOM 200 s ramenem byly navíc vybaveny užitečnou funkcí tlumení otevírání.

Vzhledem k tomu, že cena dveřních zavíračů GROOM 200 může být pro kupující jedním z prioritních rozhodovacích faktorů, vynakládáme veškeré úsilí, aby byly co nejvíce konkurenceschopné. A co víc, chceme-li zákazníkům poskytnout možnost přizpůsobit model blíže k individuálním estetickým očekáváním, nabízíme zavírače GROOM v následujících barvách: bílá, hnědá a stříbrná, takže můžete upravit odstín, který odpovídá vašim očekáváním.

V internetovém obchodě Winkhaus jsou kromě dveřního příslušenství k dispozici také okenní doplňky: kliky dveří, otvírače světlíků. Dále nabízíme montážní příslušenství a produkty údržby. Jsme si vědomi skutečnosti, že naši klienti mohou mít různé potřeby a požadavky a proto se jim snažíme vyhovět s různorodou nabídkou dostupných produktů. Navíc je pro nás velmi důležitý zákaznický servis. Snažíme se, aby nakupování v obchodě bylo snadné, rychlé a především uspokojivé. Pokud máte nějaké dotazy, zůstáváme Vám k dispozici. Zveme vás ke kontrole sortimentu obchodu Winkhaus.