Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Zástrče a uzávěry

Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

14 položek

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

14 položek

Dveřní zástrče a protikusy

Výběr správných dveřních doplňků je pro jejich kvalitu rozhodující. Jedním z důležitých prvků jsou obratně sladěné dveřní zástrče a speciální dveřní protikusy. Před rozhodnutím o koupi konkrétního produktu je třeba zvážit, jaká jsou naše očekávání. Určete, zda potřebujeme dveřní zástrče pro jednokřídlé dveře nebo zda naším cílem jsou dveřní zástrče pro dvoukřídlé dveře.

Dveřní zástrč v nabídce obchodu Winkhaus

Nabídka obchodu Winkhaus je určena pro lidi, kteří ocení širokou škálu dostupných produktů a efektivní zákaznický servis. V našem sortimentu najdete okenní doplňky, kliky, kování a otvírače světlíků, jakož i dveřní doplňky, mimo jiné různé typy zástrčí.

Jsme si dobře vědomi důležité funkce dveřní zástrče, a proto se snažíme zajistit, aby nabídka dostupná v obchodě byla dostatečně rozmanitá. Jedním z jeho prvků je zástrč pro dvoukřídlé dřevěné dveře nebo dveře z PVC s 16 mm kováním a minimální vůlí 11 mm - rohový zástrč KFV 8032. Dále nabízíme také elektrické zámky a zámky dveří.

Jednou z nejdůležitějších vlastností naší nabídky je nejen široká škála produktů, ale především velké cenové rozpětí. Chápeme, že finanční možnosti našich zákazníků se mohou radikálně lišit, a proto se snažíme zajistit, aby se nabídka obchodu Winkhaus vyznačovala rozmanitostí.

Kromě příslušenství pro dveře a okna nabízíme také montážní příslušenství a výrobky pro údržbu. Velký důraz klademe na to, aby se z obchodu Winkhaus stalo místo, kde zákazníci mohou nakupovat co nejkomplexněji. Zároveň klademe velký důraz na úroveň služeb našim zákazníkům a snažíme se efektivně a hladce plnit jejich objednávky.