Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Bezpečnostní s tlačítkem

Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

20 položek

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

20 položek

Bezpečné okenní kliky s tlačítkem v obchodě Winkhaus

Bezpečnost je základem každodenního fungování, proto byste se o ni měli starat a věnovat pozornost nejmenším detailům v interiérech. V tomto ohledu je také velmi důležité dobře vybrat kliku okna.

Nabídka internetového obchodu Winkhaus je reakcí na potřeby našich zákazníků, proto jedním z jeho prvků jsou okenní kliky s bezpečností, mimo jiné i speciální bezpečná klika s tlačítkem. Její funkce si zaslouží pozornost: okenní klika s tlačítkem je v praxi klika se zámkem, protože tlačítko blokuje možnost otevření okna.

Klika s tlačítkem do okna by měla být esteticky sladěna s jeho barvou, proto v naší nabídce najdete kliky na okna s tlačítkem v různých odstínech, například bílá, hnědá nebo stříbrná. Barva okenní kliky s tlačítkem je důležitá z vizuálních důvodů, takže široký výběr odstínů je tu pro spokojenost zákazníků.

Okenní Klika s ochranou v podobě tlačítka je součástí naší nabídky, která je k dispozici ve dvou modelech: Hoppe New York 0810SV a Hoope Tokyo 0710SV. Tyto bezpečné okenní kliky s tlačítkem jsou vyrobeny z hliníku. Kromě toho je třeba poznamenat, že klika s tlačítkem je nabízena ve verzích s různými délkami trnu.

Správně namontované a bezpečné okenní kliky vybavené speciálním tlačítkem jsou funkčním a moderním řešením. Vzhledem k požadavkům zákazníka se ujišťujeme, že cena tohoto typu bezpečné kliky nabízené v našem obchodě je dostatečně různorodá. Jsme si vědomi skutečnosti, že klienti mají různé rozpočty.

Dbáme na to, aby výběr klik nabízených v obchodě Winkhaus byl dostatečně rozmanitý a vyhovoval potřebám kupujících. Kromě klik s tlačítky nabízíme také okenní kliky s klíčkem nebo kliky základní. Máte-li dotazy, zůstáváme vám k dispozici, protože jsme si vědomi, že výběr vhodné kliky může být pro kupující klíčový.