Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Úzké

Filtr  
Příslušenství pro dveře  
Barva  
Model  
Šířka štítku  
Rozteč od osy kliky po osu vložky  
Sortiment  
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

2 položek

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

2 položek

Úzké dveřní kliky v obchodě Winkhaus

Nabídku internetového obchodu Winkhaus tvoří kvalitní dveřní příslušenství: dveřní kliky, panty pro dveře z PVC, dveřní madla, zavírače dveří, atestované patentové vložky atd. Charakteristickým rysem našeho sortimentu je rozmanitost, a to jak v souvislosti s nabízenými cenami, tak s dostupnými produkty. Navíc v obchodě Winkhaus najdete kliky dveří s úzkým štítkem.

Naším zákazníkům, kteří potřebují dveřní kliku s úzkým štítem, nabízíme model KS 26/1003. U tohoto modelu dveřní kliky je úzký štít oválný a především přizpůsobený pro cylindrickou vložku. Kliky dveří s úzkým štítem, které jsou k dispozici v nabídce internetového obchodu Winkhaus, lze navíc zakoupit ve vhodné barvě: bílé nebo hnědé. Vizuální úprava kliky dveří je prioritou estetického vzhledu, a proto je výběr správného odstínu prioritou pro mnoho lidí.

Kromě širokého výběru dveřního příslušenství nabízíme zákazníkům také okenní doplňky: kování (převodovky, závěsy, pojistky chybné manipulace, rohové vedení, nůžky, vrchní lišty, krytky, zástrče, protikusy atd.), otevírače světlíků a velmi široký sortiment klik, včetně standardních klik, balkonových klik, klik Secustik, klik posuvných dveří s klíčem nebo speciálních klik. Jsme si vědomi skutečnosti, že kupující mohou hledat různé produkty a obvykle si cení příležitosti zadat nejúplnější objednávku na stejném místě, což ušetří čas.

Základem fungování internetového obchodu Winkhaus je proto velmi pestrá škála produktů. Zákazníci proto mohou kromě příslušenství pro dveře a okna najít také montážní příslušenství a výrobky určené k údržbě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější, takže pokud máte dotazy nebo problémy se sladěním správných produktů, kontaktujte nás, uděláme vše pro to, abychom poskytli nezbytnou pomoc.