Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Balkonová madélka a pojistky

Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

24 položek

Seznam produktů
  1. BK.SET Balkonové pojistky 1křídlo-zl.dub
    Akční cena 196,08Kč s DPH 23% Běžná cena 285,52Kč s DPH 23%
    Sleva
  2. BK.SET Balkonové pojistky 1křídlo-hnědá
    Akční cena 196,08Kč s DPH 23% Běžná cena 285,52Kč s DPH 23%
    Sleva
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

24 položek

Madla a balkonové pojistky - obchod Winkhaus vám dává na výběr

Funkční balkonové dveře jsou základem jejich pohodlí při používání, proto byste měli zajistit jejich použitelnost. V naší nabídce najdete balkonovou pojistku pro dvoukřídlé dveře a speciální balkónové pojistky pro jednokřídlé balkonové dveře.

Proč je madlo a balkonová pojistka užitečná ?

Vybavení balkonových dveří balkonovou pojistkou je velmi praktickým řešením. Montáž balkonové pojistky umožňuje lidem na balkóně zavřít dveře zvenku, což je užitečné v mnoha situacích. Z obchodu Winkhaus si můžete zakoupit balkonovou pojistku jednotlivě nebo v sadě, v závislosti na vašich preferencích.

V nabídce obchodu je také madlo na balkonové dveře. Jsme si dobře vědomi skutečností, že madlo musí být z hlediska estetiky přizpůsobeno dveřím a proto je k dispozici v různých barvách, mimo jiné v bílé, hnědé, stříbrné atd. Madla nabízíme buď hliníková nebo plastová, což vám umožní vybrat si madlo, která vyhovuje vašim potřebám.

Madlo namontované do balkonových dveří společně s balkonovou pojistkou je velmi praktické řešení. Obchod Winkhaus navíc nabízí také madlo pod žaluzii. Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že madlo a balkonová pojistka jsou řešení, které může pozitivně ovlivnit funkčnost balkonových dveří.

Nabídka internetového obchodu Winkhaus je reakcí na potřeby a očekávání zákazníků. Kromě okenních doplňků najdete také všechny druhy vysoce kvalitního dveřního a montážního příslušenství a produktů pro údržbu. Rozmanitost sortimentu nám umožňuje dokončit komplexní objednávky, zatímco vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili uspokojivou úroveň služeb zákazníkům.