Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Secustik

Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 29

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 29

Okenní kliky – Secustik : péče o bezpečnost

Výběr správných okenních klik je důležitý nejen pro funkčnost okna, ale také z bezpečnostních důvodů. Pokud chcete okno chránit před možným vloupáním, měli byste se rozhodnout pro řešení, které nabízí okenní kliky Secustik, německý výrobce Hoppe.

Co odlišuje kliky Secustik? Zaprvé skutečnost, že mají speciální mechanismus jehož cílem je zabránit otáčení rukojeti, díky tomu je okno chráněno před vloupáním.

Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že cena kliky Secustik je pro naše zákazníky velmi důležitá a proto se snažíme zajistit, aby nabídka našeho obchodu byla v tomto ohledu co nejatraktivnější. Navíc chápeme také estetická očekávání kupujících a proto lze okenní kliky Secustik nalézt v různých barvách a přizpůsobit je individuálním potřebám.

Kromě okenních klik nabízíme také okenní kování a otvírače světlíků. Kromě toho v obchodě najdete také dveřní příslušenství, například certifikované patentové vložky nebo zámky a příslušenství pro montáž. Snažíme se zajistit, aby sortiment obchodu Winkhaus vyhovoval potřebám našich zákazníků a to jak z hlediska dostupných produktů, tak z hlediska navrhovaných cen.

Máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy, kontaktujte nás, pokusíme se pomoci. Činnost obchodu je zaměřena na spokojenost zákazníka, proto přikládáme velký význam úrovni zákaznického servisu a efektivitě při realizaci objednávek. Internetový obchod Winkhaus je tím pravým místem pro náročné zákazníky, kteří očekávají širokou škálu produktů.