Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Doplňky

Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 46

Seznam produktů
  1. FSV SL klíč
    126,51Kč s DPH 23%
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 46

Okenní kování: příslušenství, které Vám může být užitečné

Kvalitně instalovaná okna mají zásadní význam pro pohodlí uživatelů v dané místnosti. Okna chrání interiér před mnoha vnějšími faktory. Jsme si vědomi důležitosti jejich efektivního fungování a proto nabídka našeho obchodu zahrnuje velmi široký výběr okenního kování, včetně okenních doplňků.

K oknům, která Vám můžeme nabídnout, patří mimo jiné zámek otáčení kliky, mechanismy nastavení sklonu doleva a doprava, zámky proti blokování zvedání křídla, rohy a přidržovací západky. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili, že okenní doplňky, které najdete v sortimentu prodejny, budou nabízeny v široké škále dostupných produktů. Jsme si vědomi skutečnosti, že naši klienti mají různé potřeby a očekávání.

Kromě okenního kování nabízíme širokou škálu dalšího příslušenství : okenní kliky, dveří kliky, dveřní zámky, otevírače světlíků nebo příslušenství pro montáž a předměty určené k údržbě.

Klademe velký důraz na spokojenost kupujících a proto přikládáme velký význam vysokému zákaznickému servisu. Usilujeme o to, abychom Vám poskytli bezproblémové využívání zdrojů obchodu a efektivní provádění objednávek při respektování Vašeho času a požadavků. Spokojenost zákazníků, kteří využívají nabídku našeho obchodu je naší prioritou.

Takový rozmanitý sortiment, jaký je k dispozici v internetovém obchodě, je odpovědí na Vaše potřeby. Přejeme si, aby zákazníci v něm našli potřebné příslušenství a měli možnost si vytvořit bezproblémovou objednávku, což umožní realizaci jejich plánů. Pokud máte jakékoli dotazy, nebo připomínky, kontaktujte nás prosím, pokusíme se Vám poskytnout odpovídající pomoc.