Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Převodové lišty

Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 79

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-24 z 79

Převodovky pro vaše okno

Náš internetový obchod je vytvořen s ohledem na potřeby našich zákazníků, proto je v nabízeném sortimentu k dispozici široká škála různých okenních doplňků: kování, kliky dveří a otevírače světlíků.

Jedním z prvků naší nabídky je okenní převodovka Winkhaus. Winkhaus je předním výrobcem okenních kování. Okenní převodovky Winkhaus jsou určeny všem lidem, kteří si cení kvality a pozornosti k detailům. Winkhaus přikládá velký význam funkčnosti svých produktů. Správně nastavená okenní převodovka je důležitou součástí okenních kování. Jsme si dobře vědomi důležitosti okenní převodovky, a proto se snažíme zajistit, aby naše nabídka obsahovala velmi široký výběr tohoto typu kování. Naše nabídka proto obsahuje speciální převodovku pro standardní okna a také pro okna štulpová.

A co víc, pokud potřebujete okenní převodovku, v našem obchodě si můžete vybrat převodovky pro řady kování autoPilot, activPilot a proPilot. Rovněž se snažíme, aby byly na výběr převodovky různého cenového rozpětí. Jsme si vědomi, že různí zákazníci mají různá očekávání, a proto nabízíme různé typy okenních převodovek, což je známkou zájmu o potřeby našich zákazníků. Obchod nabízí převodovky pro různé typy zamykacích mechanismů a pozice klik. Vedle toho si můžete vybrat převodovky s přídavným zámkem nebo bez, v závislosti na tom, které řešení je pro vás optimální.

Velmi široký výběr různých typů převodovek a velké cenové rozmezí dostupných produktů jsou hlavními výhodami nabídky našeho internetového obchodu. Klademe důraz na zajištění toho, aby náš sortiment umožnil zákazníkům najít produkty, které splňují jejich očekávání. Kromě toho vám rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme rozptýlit jakékoliv pochybnosti, abyste si mohli vybrat co nejlepší příslušenství.