Vítejte v obchodě Winkhaus Česká republika

Přítlačné panty

Filtr  
Příslušenství pro okna  
Barva  
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

12 položek

Seznam produktů
Zobrazení Mřížka Seznam
na stránce
Nastavit sestupně

12 položek

Přítlačné panty: dáváme na výběr

Nabídka našeho internetového obchodu je vytvořena s ohledem na potřeby zákazníků, kteří si cení kvalitních výrobků a široký výběr dostupných produktů. Najdete v něm okenní kování od výrobce Winkhaus, který má velmi bohaté zkušenosti a přikládá důležitost funkčnosti produktů uváděných na trh. V obchodě je k dispozici velmi rozmanitá řada okenních doplňků, jako jsou dveří kliky, otvírače světlíků, panty, krytky, podložky, dveřní zámky.

Nabízíme také okenní přítlačné panty, včetně protikusů přítlačných pantů. Správně nastavený přítlak v okně má obrovský význam, takže pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás. Při volbě přítlačného pantu v okně si můžete vybrat ze dvou barev: zlatá pasivace a stříbrná pasivace. Okenní přítlačné panty Winkhaus, které jsou k dostání v obchodě, se vyznačují také velmi velkým cenovým rozpětím. Jsme si vědomi skutečnosti, že při nákupu okenního přítlačného pantu zákazníci do značné míry věnují pozornost cenám jednotlivých produktů a nabídka obchodu je vytvořena pro kupující s různými finančními možnostmi.

Náš internetový obchod funguje s ohledem na Vaše očekávání. Jsme si dobře vědomi, že zákazníci si cení nejen bohatého sortimentu produktů, ale také bezproblémového zpracování objednávek, proto se snažíme, aby objednávky zpracované v obchodě byly správně dodány. Zákaznický servis je pro nás prioritou, proto se staráme o jeho standardy. Kromě příslušenství pro okna má obchod také k dispozici dveřní příslušenství: dveřní kliky, zámky Winkhaus, nebo certifikované zámkové vložky. Dále nabízíme příslušenství pro údržbu a montáž. Nabízený sortiment je reakcí na poptávku soukromých zákazníků, servisních společností, ale také výrobců.